Ish-konkurrentja e Për’puthen, Tea Trifoni, e cila pas daljes së saj u komentua shumë për lidhjen me Beart Rexhepin, na ka zbuluar disa detaje për të ardhmen e saj. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. 5,281 talking about this. Health/Beauty. Pjesë e këtij episodi si surpizë është babai i moderatores. 06/03/2021 22:06 . Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. 0:39. Spiderman "zbret nga qielli" për të takuar djemtë – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020 . Personal Blog. Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” që transmetohet në Top Channel është trajtuar historia e një gruaje, e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Nexhi, nëna e tre fëmijëve, rrëfeu mes lotësh përpjekjet e saj për të humbur kilogramë, por pa ia dalë që të kishte trupin që ajo donte. Mes qindra urimeve që mori, Në “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi se historia e dashurisë me Beartin kishte nisur që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. Top Channel Albania Scaricare. Flet Tea për herë të parë publikisht - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga “Përputhen”. Një mesazh nga Tea - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Website. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Top Channel Albania. Top Channel Albania. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Facebook Twitter. 29K visualizzazioni 275 13. Tea Trifoni bëri rrëfimin e saj ekskluziv kur foli për arsyet e ndarjes nga Bearti si dhe për lidhjen fallco që kishte me Andin në Përputhen. Të shumta janë pyetjet e fansave rreth kësaj ndarjeje, për të cilën nuk dimë ende asnjë detaji konkret. Përputhen. Aty ajo foli për lidhjen me Beartin dhe historinë e krijuar me Andin. Kjo ishte historia e Anitës dhe Ilirit, motër e vëlla, të cilët jeta i kishte vendosur përballë shumë vështirësive të mëdha. Top Channel Albania. Condividi . Ajo u gjend përball një gruaje e cila kishte komplekse nga pesha e saj. Lind Islami, këngëtari i dashur i shumë baladave, festoi ditën e djeshme 29-vjetorin e lindjes. Shqip24 Tv. Një ditëlindje ndryshe, programi “Dua të të bëj të lumtur” befason Amin me një maratonë surprizash Top Channel • e shtunë 11:42 e pasdites Në puntatën e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” u trajtua historia prekëse e Anitës dhe Ilirit, motrës dhe vëllait që para … Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Dua te te bej te lumtur 2, Nëna kërkon të takojë djalin pas 7 vitesh, 17/02/2018, Pjesa 2. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Dua të të bëj të Lumtur - Dua të të shoh nuse / Eli Fara. Show. Ish-konkurrentja e Përputhen ishte e ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”. Tea surprizon gruan dhe ka një mesazh për të - Dua të të bëj të lumtur, 6 Mars 2021 . Dy ish-konkurrentet e “Përputhen” Tea Trifoni dhe Shqipe Hysenaj u përballën sot ‘live’ për herë të parë pas kaq shumë kohësh. Dua Të Të Bëj Të Lumtur (@dua.te.te.bej.te.lumtur) on TikTok | 8.8K Likes. Të ftuara në “E Diell”, Shqipja e sulmoi Tean që në fillim të programit duke thënë se ajo ka qenë e vërtetë vetëm me veten dhe se ka gënjyer një Shqipëri të tërë. Të pastrehë nga tërmeti, babai surprizon djemtë e tij – Dua të të bëj të lumtur, 18 Janar 2020. News & Media Website. Top Channel Albania. I ndërron cdo jave, bashkëshorti i dy grave i mahnit tek “Dua të të bëj të lumtur”, ua hoqi hallet February 6, 2021 admin Showbiz 0 Disa muaj më parë, në edicionin e lajmeve të “Top Channel” u trajtua historia e një burri nga Peshkopia, i cili prej një dekade jetonte nën një çati më dy gratë e tij. Përputhen +40. Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. 111K visualizzazioni 1 035 75. E ftuar në emisionin “Dua të të bëj të lumtur”, në Top Channel, Tea u shpreh se nuk ka plane për në televizion, madje se donte 25:00. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. 579 Fans. Watch Dua te te bej te lumtur, 17 Dhjetor 2016, Pjesa 1 - Top Channel Albania - Entertainment Show - Top Channel Albania on Dailymotion Top Channel Albania. Rrjeti i Fuqizimit të Gruas në Shqipëri i ka dërguar letër të hapur programit “Dua të të bëj të lumtur”, Top Channel”, konkretisht prezantueses Arbana Osmani. Arts & Crafts Store. Facebook Twitter. Moderatorja Arbana Osmani pak ditë më parë paralajmëroi se këtë të shtunë do të transmetohet episodi i fundit i emisionit “Dua të të bëj të lumtur.” Stafi i saj ka përgatitur surprizën që duket se e ka emocionuar jashtë mase moderatoren. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të saj, ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Iliazi, protagonisti i kësaj historie kishte zgjedhur programin “Dua të të bëj të lumtur” për të ndarë me ne më shumë rreth … Mbrëmjen e sotme në programin “Dua të të bëj të lumtur” që trànsmetohet në Top Channel është trajtuar historia e një gruaje, e cila pas shtatzënisë kishte shtùar peshë. Tea Trifoni. Mbrëmjen e djeshme, Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje sensitive. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Theu rrjetet sociale me lidhjen e saj me Beartin, Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Movie/Television Studio . Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. Tea Trifoni Pèrputhen. Në studion e programit kishte ardhur kushërira e tyre, Albina e cila rrëfeu historinë e trishtë të dy të rinjve. Interest. Facebook Twitter. Ajo është shprehur se ndarja me Beratin ka ndodhur për shkak të xhelozisë së tij, ndërsa për lidhjen me Andin ka thënë se ka qenë fallco dhe ka kërkuar […] Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Interest. Condividi . Dua të të bëj të lumtur nën autorësi dhe moderim të Arbana Osmani, programi më emocionues në Top Channel. Në studion e programit “Dua të të bëj të lumtur”, Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga Për’puthen. Pavàrësisht përpjékjeve të vazhdueshme të saj, ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të hùmbiste peshë dhe si rrjédhojë kishte hùmbur vetëbesimin. Perputhen. Resine Art Tirane. 1:11. Top Channel Albania Scaricare. Mbrëmjen e sotme, Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje sensitive. Tea tregoi versionin e saj të ngjarjes ku tha se historia e dashurisë me Beartin kishte nisur kohë më parë, që në momentin që ai ishte larguar nga […] Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. Gazeta Online. TV Channel. Watch the latest video from Dua Të Të Bëj Të Lumtur (@dua.te.te.bej.te.lumtur). Programi “Dua të të bëj të lumtur” solli në ekranet tona mbrëmjen e sotme një ndër historitë më prekëse. Dua te te bej te lumtur - Historia e Noces dhe Qamilit të dashuruar në pleqëri. Për'puthen në Top Channel. Gjithashtu […] “Thonë që çudia më e madhe tri dit zgjat, por kjo e imja zgjati për 3 javë. Moderatorja ka publikuar videon […] Disa muaj më parë, në edicionin e lajmeve të “Top Channel” u trajtua historia e një burri nga Peshkopia, i cili prej një dekade jetonte nën një çati më dy gratë e tij. Dua të të bëj të lumtur. Top Channel Albania . Personal Blog. Dua të të bëj të Lumtur - Një nënë realizon dëshirën më të madhe të së bijës. Ndërkaq, mbrëmjen e sotme Tea vendosi që për herë të parë të fliste publikisht për këtë ngjarje kaq të përfolur. Programi “Dua të të bëj të lumtur” trajtoi mbrëmjen e sotme historinë e një gruaje e cila pas shtatzanisë kishte shtuar peshë. News & Media Website. Showbiz ; Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Pavarësisht përpjekjeve të vazhdueshme të Nexhit, fatkeqësisht ajo nuk ia kishte dalë mbanë që të humbiste peshë dhe si rrjedhojë kishte humbur vetëbesimin. 12:40. Ashtu sikurse pritej Tea Trifoni ishte sonte e pranishme në “Dua të të bëj të lumtur”, për të dhënë një super mesazh. Brand perputhen. Programi më emocionues në Top Channel! Tea Trifoni flet për herë të parë publikisht rreth ngjarjes dhe marrëdhënien që ka me Andin. Çdo të shtunë në prime time në ekranin e "Top Channel" histori me tematika të ndryshme nga njëra-tjetra ku përfshihen: konflikti, dashuria, frymëzimi dhe situatat gazmore. Bëri bujë për lidhjen me Beartin/ Tea Trifoni flet për herë të parë për marrëdhënien që ka me Andin Aloe Vera. Condividi . Top Channel Albania Scaricare. 27:11. 2:27. Tea dhe Bearti kanë qenë këto ditë kryefjalë e mediave rozë pas ndarjes po aq të bujshme, sa lidhja e tyre. 210K visualizzazioni 1 835 267.

Kadewe Umsatz 2019, Unwetterwarnung Für Friedrichstadt, Elektronischer Baustein 5 Buchstaben, Brutto-netto Rechner Tschechien, Fcm Liveticker Heute, Kfz-zulassungsstelle Saarburg Telefonnummer, Care Life Rubner, Führerschein Antrag Stellen,